Praca Produkcja bielsko

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Operator maszyn

Firma: Manpower

Gowork.pl

01-09-14

Bielsko-Biała (śląskie)

Kandydatów na stanowisko:   OPERATOR MASZYN     Miejsce pracy: Bielsko-Biała/ Wapienica Nr. ref.: OP/011/PLM   Wymagania: - Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne, - Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, - Motywacja i chęć do (...)

Elektryk na produkcji

Firma: ManpowerGroup

Gowork.pl

01-09-14

Bielsko-Biała (śląskie)

umowę o pracę - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość zdobycia cennego doświadczenia - pracę w systemie 3-zmianowym (pon-pt).   Dodatkowe informacje: Prosimy o przesyłanie CV na adres: bielsko.slowackiego@manpower.pl (...)

Pracownik magazynu

Firma: ManpowerGroup

Gowork.pl

27-08-14

Bielsko-Biała (śląskie)

stanowisko:   Pracownik magazynu z językiem angielskim   Miejsce pracy: Bielsko-Biała   Zakres obowiązków: - wsparcie zespołu w zarządzaniu magazynem, - magazynowanie i inwentaryzacja produktów, - kontrola i zarządzanie dokumentacją (...)

Operator CNC

Firma: Smart MBC

Gowork.pl

07-07-14

Bielsko-Biała (śląskie)

Pracy (7051) dla swojego Klienta, producenta osprzętu do linii elektroenergetycznych, poszukuje kandydata na stanowisko:   Operator CNC Nr ref. OC/07/2014/TS   Miejsce pracy: Bielsko-Biała /Śląskie   Oferujemy: zatrudnienie  w ramach umowy o (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta bielsko

Praca Bielsko-Biała po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.