Praca Produkcja bielsko

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Monter/ka

Firma: Manpower

Gowork.pl

29-10-14

Bielsko-Biała (śląskie)

stanowisku - wysoko rozwinięte zdolności manualne - motywacja i chęć do pracy - gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.   Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.     Dodatkowe informacje: Prosimy o (...)

Operator maszyn i urządzeń

Firma: Trelleborg

Gowork.pl

27-10-14

Bielsko-Biała (śląskie)

produkcyjne przeprowadzać wstępną kontrolę jakości produktu Wymagania: Wykształcenie min zawodowe  Sprawność fizyczna, manualna Dyspozycyjność Motywacja do pracy Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Firma oferuje: Stabilną (...)

Pracownik produkcji - operator maszyn

Firma: Crescit sp. z o.o.

Gowork.pl

01-10-14

Bielsko-Biała (śląskie)

pracy w zespole • uczciwość, pracowitość, zaangażowanie. • dyspozycyjności do pracy w systemie 3-zmianowym Zakres obowiązków: • obsługa stanowisk operatorskich linii produkcyjnej • obsługiwanie maszyny (wtryskarka) oraz organizacja pracy (...)

Pracownik magazynu

Firma: ManpowerGroup

Gowork.pl

27-08-14

Bielsko-Biała (śląskie)

międzynarodowego koncernu, poszukujemy Kandydatów  na stanowisko:   Pracownik magazynu z językiem angielskim   Miejsce pracy: Bielsko-Biała   Zakres obowiązków: - wsparcie zespołu w zarządzaniu magazynem, - magazynowanie i (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta bielsko

Praca Bielsko-Biała po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.