Praca Produkcja bielsko

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Operator maszyn i urządzeń

Firma: Trelleborg

Gowork.pl

24-10-14

Bielsko-Biała (śląskie)

wstępną kontrolę jakości produktu Wymagania: Wykształcenie min zawodowe  Sprawność fizyczna, manualna Dyspozycyjność Motywacja do pracy Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Firma oferuje: Stabilną pracę w (...)

Monter/ka

Firma: Manpower

Gowork.pl

23-10-14

Bielsko-Biała (śląskie)

minimum zawodowe - doświadczenie na podobnym stanowisku - wysoko rozwinięte zdolności manualne - motywacja i chęć do pracy - gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.   Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na (...)

Pakowacz/ka

Firma: Manpower

Gowork.pl

06-10-14

Bielsko-Biała (śląskie)

minimum zawodowe - motywacja i chęć do pracy - gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym - mile widziana znajomość obsługi komputera.   Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową - pracę od zaraz - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na (...)

Monter/ka

Firma: Manpower

Gowork.pl

05-10-14

Bielsko-Biała (śląskie)

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.     Dodatkowe informacje: Prosimy o przesyłanie CV na adres: bielsko.slowackiego@manpower.pl w tytule wpisując Monter/ka. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prowadzimy wiele procesów (...)

Pracownik produkcji - operator maszyn

Firma: Crescit sp. z o.o.

Gowork.pl

01-10-14

Bielsko-Biała (śląskie)

obsługa stanowisk operatorskich linii produkcyjnej • obsługiwanie maszyny (wtryskarka) oraz organizacja pracy przy maszynie • utrzymanie ciągłości procesu produkcji • wykonywanie części zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi, realizacja (...)

Pracownik magazynu

Firma: ManpowerGroup

Gowork.pl

27-08-14

Bielsko-Biała (śląskie)

Kandydatów  na stanowisko:   Pracownik magazynu z językiem angielskim   Miejsce pracy: Bielsko-Biała   Zakres obowiązków: - wsparcie zespołu w zarządzaniu magazynem, - magazynowanie i inwentaryzacja produktów, - kontrola i (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta bielsko

Praca Bielsko-Biała po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.