Praca Produkcja bielsko

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Technolog (m/k)

Firma: Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

Gowork.pl

05-03-15

Bielsko-Biała (śląskie)

z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder (...)

Ślusarz, spawacz

Firma: Aktrion

Gowork.pl

16-02-15

Bielsko-Biała (śląskie)

stalowymi poszukuje PILNIE dyspozycyjnych ślusarzy, i spawaczy z doświadczeniem z Bielska-Białej i okolic. Na początek umowa zlecenie a po okresie próbnym dla najlepszych umowa o prace. CV wraz z oczekiwanym wynagrodzeniem godzinowym netto prosimy wysyłać drogą (...)

Pracownik produkcji

Firma: Manpower

Gowork.pl

29-01-15

Bielsko-Biała (śląskie)

Bielsko-Biała (centrum)   Wymagania: - wykształcenie minimum zawodowe - wysoko rozwinięte zdolności manualne - motywacja i chęć do pracy - gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym.   Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową - pracę w firmie o (...)

Monter/ka wiązek - dowóz pracowników!!!

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

28-12-14

Bielsko-Biała (śląskie)

firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta bielsko

Praca Bielsko-Biała po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.