Praca Produkcja bielsko

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Pracownik produkcji

Firma: Manpower

Gowork.pl

21-08-14

Bielsko-Biała (śląskie)

Kandydatów  na stanowisko:   Pracownik produkcyjny Nr ref. PRO/011/PLM Miejsce pracy: Bielsko-Biała (centrum)   Wymagania: - wykształcenie minimum zawodowe - mile widziane doświadczenie na stanowisku monter wiązek - wysoko rozwinięte zdolności (...)

Pracownik magazynu

Firma: ManpowerGroup

Gowork.pl

21-08-14

Bielsko-Biała (śląskie)

na stanowisko:   Pracownik magazynu z językiem angielskim   Miejsce pracy: Bielsko-Biała   Zakres obowiązków: - wsparcie zespołu w zarządzaniu magazynem, - magazynowanie i inwentaryzacja produktów, - kontrola i zarządzanie (...)

Operator CNC

Firma: Smart MBC

Gowork.pl

07-07-14

Bielsko-Biała (śląskie)

elektroenergetycznych, poszukuje kandydata na stanowisko:   Operator CNC Nr ref. OC/07/2014/TS   Miejsce pracy: Bielsko-Biała /Śląskie   Oferujemy: zatrudnienie  w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy możliwość rozwoju (...)

Pracownik produkcyjny

Firma: Manpower

Gowork.pl

05-06-14

Bielsko-Biała (śląskie)

manualne - motywacja i chęć do pracy - gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym   Oferujemy: - umowę o pracę tymczasową - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.   Prosimy o przesyłanie CV na adres: bielsko.slowackiego@manpower.pl w tytule (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta bielsko

Praca Bielsko-Biała po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.