Praca Opieka os. starszych / Nianie / Pomoc domowa bielsko

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Kucharka w Wielgolasach

Firma: Agencja Pomoc dla domu

Gowork.pl

29-07-15

Bielsko-Biała (śląskie)

Pomoc Dla Domu, dla swojego Klienta z miejscowości Wielgolas koło Warszawy, szuka doświadczonej osoby umiejącej dobrze gotować.  Praca z zamieszkaniem.  Wymagane:  - doświadczenie w Polsce udokumentowane referencjami - umiejętność (...)

Pomoc domowa - gotowanie

Firma: osoba prywatna

Gowork.pl

27-07-15

Bielsko-Biała (śląskie)

i poszukujemy osoby pomocnej w przygotowaniu posiłków. Chodzi nam o pomoc codziennie od poniedziałku do piątku lub soboty. W zakres obowiązków wchodziłoby również robienie zakupów spożywczych i dbanie o zaopatrzenie lodówki zatem (...)

Pomoc domowa z prawem jazdy w Austrii

Firma: Agencja Pomoc dla domu

Gowork.pl

08-07-15

Bielsko-Biała (śląskie)

pomocy domowej z prawem jazdy. Praca z zamieszkaniem na zmianę z drugą osobą w systemie miesiąc na miesiąc. Obowiązki: - przygotowywanie posiłków dla 2-ch osób - sprzątanie domu - pranie, prasowanie - zarządzaniem domem Wymagania: - (...)

Pomoc domowa w Austrii

Firma: Agencja Pomoc dla domu

Gowork.pl

30-06-15

Bielsko-Biała (śląskie)

osobą w systemie miesiąc na miesiąc. Obowiązki: - przygotowywanie posiłków dla 2-ch osób - sprzątanie domu - pranie, prasowanie - zarządzaniem domem Wymagania: - dyspozycyjność - doświadczenie w prowadzeniu domu u innej rodziny, udokumentowane (...)

 << 
1
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.