Praca Bielsko-Biała

109 - 126 z 138 ogłoszeń

Doradca klienta

Firma: Provident Polska S.A.

Gowork.pl

02-06-14

Biała Rawska (łódzkie)

okolicznych miejscowości Praca Doradcy polega na: Pozyskiwaniu nowych klientów Współpracy z obecnymi klientami Provident Cotygodniowym zbieraniu rat od swoich klientów Oczekujemy: Umiejętności lub predyspozycji (...)

02-06-14

Bielsko-Biała (śląskie)

komunikacyjne –  j. polski - Dobra obsługa komputera oraz zdolność szybkiego pisania na klawiaturze - Umiejetnosci sprzedażowe i negocjacyjne - Pozytywne nastawienie  oraz chęć do nauki nowych rzeczy, zdolność  przekonywania, (...)

02-06-14

Biała Podlaska (lubelskie)

w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej atmosferze, - wynagrodzenie: 7,50 zł/h brutto, - dodatkowo (...)

Obsluga Solarium Bielsko-Biala

Firma: Solarium "Zlote Lany"

Gowork.pl

02-06-14

Bielsko-Biała (śląskie)

na zmiany w tygodniu (od godz.9 do 15 oraz od 15 do 22) oraz weekedy (niedziela od 10-15 oraz od godz.15-21). Wymagania: Aktualna legitymacja studencka (Obowiazkowo!!!) , dyspozycyjność,komunikatywność,dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, (...)

29-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

telefonicznych w celu sprzedaży produktów firmy, oraz rejestrowanie informacji w bazie danych.  WYMAGANIA: - min. średnie wykształcenie - Dobra obsługa komputera oraz zdolność szybkiego pisania na klawiaturze - Umiejetnosci sprzedażowe - (...)

29-05-14

Biała Podlaska (lubelskie)

i sterującymi w związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:   Specjalista ds. przemysłowych instalacji elektrycznych   Miejsce pracy: Biała Podlaska Woj. lubelskie Zakres obowiązków: Montaż przemysłowych (...)

28-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

stałą podstawę 1200 zł na rękę plus premię! * Umowa o pracę po pierwszym miesiącu. * Stałe godziny pracy: 8:45 - 17:05 * Osobom z poza Bielska dopłacamy do kosztów dojazdu!   Crystal Call to słowacka firma działająca na rynku usług call (...)

28-05-14

Biała Podlaska (lubelskie)

i doborem urządzeń do automatycznej regulacji różnych procesów, układami automatyki w systemach ciepłowniczych i przemysłowych, instalacjami elektrycznymi i sterującymi w związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osób na (...)

Trener

Firma: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Gowork.pl

27-05-14

Biała Podlaska (lubelskie)

zatrudni trenera do prowadzenia indywidualnych zajęć z dziećmi w domu ucznia. Wymagania: wykształcenie pedagogiczne, własny samochód, dyspozycyjność w weekendy lub przed południem. Doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem. Osoby (...)

26-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

masz dar przekonywania i szukasz pracy w stałych godzinach - prześlij do nas swoje CV. * Proponujemy stałą podstawę 1200 zł na rękę plus premię! * Umowa o pracę po pierwszym miesiącu. * Stałe godziny pracy: 8:45 - 17:05 * Osobom z poza Bielska dopłacamy do (...)

26-05-14

Biała Podlaska (lubelskie)

szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych i ekologicznych źródeł pozyskiwania energii. W związku ze stałym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Inżynier kontraktu/budowy Biała Podlaska(woj. lubelskie) Zakres (...)

Telesprzedawca

Firma: Crystal Call

Gowork.pl

25-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowego zespołu od samego początku. OBOWIĄZKI: Do obowiązków Sprzedawcy należy nawiązywanie rozmów telefonicznych w celu sprzedaży produktów firmy, oraz rejestrowanie informacji w bazie danych. WYMAGANIA: - (...)

Tłumacz / Copywriter j. angielski

Firma: Mapi Media

Gowork.pl

23-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

znajomością języka angielskiego do tłumaczenia tekstów oraz copywritingu.   Czego oczekujemy?   doskonałej znajomości języka angielskiego ("myślenia po angielsku":)) terminowości sumienności i chęci do rozwoju!   Mile (...)

22-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

właśnie poszukujemy:SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA(POŁĄCZENIA PRZYCHODZĄCE)Miejsce pracy: Bielsko-BiałaDo zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:obieranie połączeń od Klientów oraz zapewnienie obsługi posprzedażowejrealizacja (...)

Doradca Techniczny

Firma: 4CALL.PL

Gowork.pl

22-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

pracę w Bielsku-Białej w strukturach Call Center (infolinia techniczna) i szansę na rozwój kwalifikacji zawodowych i umiejętności.Oczekujemy od Ciebie:- biegłości w obsłudze komputera i poruszania się w Internecie- znajomości systemu MS-Office- znajomość (...)

22-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

o godz.12 więc na pewno się wyśpisz. Naukowcy udowodnili, że niewystarczająca ilość snu może prowadzić do otyłości Nie ryzykuj! :)OFERUJEMY:1. Możliwość wysypiania się (dwuzmianowy system pracy)2. Stałe zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie3. Stawkę (...)

Praca w Call Center -umowa o pracę

Firma: Crystal Call

Gowork.pl

22-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

Bielska dopłacamy do kosztów dojazdu!   Crystal Call to słowacka firma działająca na rynku usług call center oferująca kompleksowe usługi w tym zakresie. Dzięki zaawansowanej technologii i wiedzy wykwalifikowanych pracowników, którzy (...)

21-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

lubisz rozmawiać przez telefon, masz dar przekonywania i szukasz pracy w stałych godzinach na umowę o pracę - prześlij do nas swoje CV.   * Proponujemy stałą podstawę 1200 zł na rękę plus premię! * Umowa o pracę po pierwszym miesiącu. * Stałe godziny (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Bielsko-Biała

Praca Bielsko-Biała po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.