Praca Bielsko-Biała

109 - 126 z 143 ogłoszeń

Pracownik produkcyjny

Firma: Manpower

Gowork.pl

05-06-14

Bielsko-Biała (śląskie)

produkcji Nr ref. PRO/011/PLM Miejsce pracy: Bielsko-Biała (centrum)   Wymagania: - wykształcenie minimum zawodowe - min. 1 rok doświadczenia na stanowisku monter wiązek - wysoko rozwinięte zdolności manualne - motywacja i chęć do pracy - gotowość do pracy w (...)

Stażysta w dziale rekrutacji IT

Firma: IT Rules

Gowork.pl

05-06-14

Bielsko-Biała (śląskie)

wspierającej najlepsze marki na świecie w pozyskiwaniu specjalistów IT.     Oczekiwania na stanowisko stażysty:  - Ukończone studia wyższe lub w trakcie ostatnich lat na kierunku informatyka, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewnym; - (...)

Kelner/kelnerka

Firma: Hotel Pod Gołębiem**

Gowork.pl

04-06-14

Bielsko-Biała (śląskie)

w Wisle zatrudni osoby na stanowisko kelner/kelnerka. Wymagane (...)

Kucharz

Firma: Hotel Pod Gołębiem**

Gowork.pl

04-06-14

Bielsko-Biała (śląskie)

Wisle poszukuje osób na stanowisko kucharz/szef kuchni. Wymagane doświadczenie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv na adres (...)

03-06-14

Bielsko-Biała (śląskie)

i szukasz pracy w stałych godzinach na umowę o pracę - prześlij do nas swoje CV.   * Proponujemy stałą podstawę 1200 zł na rękę plus premię! * Umowa o pracę po pierwszym miesiącu. * Stałe godziny pracy: 8:45 - 17:05 * Osobom z poza Bielska dopłacamy do (...)

Doradca klienta

Firma: Provident Polska S.A.

Gowork.pl

02-06-14

Biała Rawska (łódzkie)

uzależnione od liczby obsługiwanych Klientów Elastyczne godziny pracy - możliwość pogodzenia współpracy z Providentem z inną pracą Atrakcyjny, bezpłatny pakiet szkoleń sprzedażowych i rozwojowych Bezpośrednie wsparcie Kierownika Promocje (...)

02-06-14

Bielsko-Biała (śląskie)

komunikacyjne –  j. polski - Dobra obsługa komputera oraz zdolność szybkiego pisania na klawiaturze - Umiejetnosci sprzedażowe i negocjacyjne - Pozytywne nastawienie  oraz chęć do nauki nowych rzeczy, zdolność  przekonywania, odpowiedzialność, (...)

02-06-14

Biała Podlaska (lubelskie)

dyspozycyjność w podanym terminie lub w wybrane dni w godzinach nocnych, - podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - darmowe szkolenia, - umowę zlecenie/o dzieło, - pracę w miłej atmosferze, - wynagrodzenie: 7,50 zł/h (...)

Obsluga Solarium Bielsko-Biala

Firma: Solarium "Zlote Lany"

Gowork.pl

02-06-14

Bielsko-Biała (śląskie)

solarium/Sprzedawca. Praca na zmiany w tygodniu (od godz.9 do 15 oraz od 15 do 22) oraz weekedy (niedziela od 10-15 oraz od godz.15-21). Wymagania: Aktualna legitymacja studencka (Obowiazkowo!!!) , dyspozycyjność,komunikatywność,dobra organizacja pracy, umiejętność (...)

29-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

informacji w bazie danych.  WYMAGANIA: - min. średnie wykształcenie - Dobra obsługa komputera oraz zdolność szybkiego pisania na klawiaturze - Umiejetnosci sprzedażowe - Pozytywne nastawienie oraz chęć do nauki nowych rzeczy, zdolność przekonywania, (...)

29-05-14

Biała Podlaska (lubelskie)

układami automatyki w systemach ciepłowniczych i przemysłowych, instalacjami elektrycznymi i sterującymi w związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:   Specjalista ds. przemysłowych instalacji elektrycznych   Miejsce (...)

28-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

przez telefon, masz dar przekonywania i szukasz pracy w stałych godzinach na umowę o pracę - prześlij do nas swoje CV.   * Proponujemy stałą podstawę 1200 zł na rękę plus premię! * Umowa o pracę po pierwszym miesiącu. * Stałe godziny pracy: 8:45 - (...)

28-05-14

Biała Podlaska (lubelskie)

regulacji różnych procesów, układami automatyki w systemach ciepłowniczych i przemysłowych, instalacjami elektrycznymi i sterującymi w związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:   Specjalista ds. przemysłowych (...)

Trener

Firma: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Gowork.pl

27-05-14

Biała Podlaska (lubelskie)

Pedagogiczna zatrudni trenera do prowadzenia indywidualnych zajęć z dziećmi w domu ucznia. Wymagania: wykształcenie pedagogiczne, własny samochód, dyspozycyjność w weekendy lub przed południem. Doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem. Osoby (...)

26-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

rękę plus premię! * Umowa o pracę po pierwszym miesiącu. * Stałe godziny pracy: 8:45 - 17:05 * Osobom z poza Bielska dopłacamy do kosztów dojazdu!   Kontakt: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: hr@crystalcall.eu Prosimy (...)

26-05-14

Biała Podlaska (lubelskie)

nieprzerwanie od 1988 roku. Posiada bogate doświadczenie jako Generalny Wykonawca Inwestycji w zakresie budownictwa użyteczności publicznej jak również przemysłowego ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnych i ekologicznych (...)

Telesprzedawca

Firma: Crystal Call

Gowork.pl

25-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

masz więc możliwość uczestniczenia w tworzeniu nowego zespołu od samego początku. OBOWIĄZKI: Do obowiązków Sprzedawcy należy nawiązywanie rozmów telefonicznych w celu sprzedaży produktów firmy, oraz rejestrowanie informacji w bazie (...)

Tłumacz / Copywriter j. angielski

Firma: Mapi Media

Gowork.pl

23-05-14

Bielsko-Biała (śląskie)

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby z biegła znajomością języka angielskiego do tłumaczenia tekstów oraz copywritingu.   Czego oczekujemy?   doskonałej znajomości języka angielskiego ("myślenia po (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Bielsko-Biała

Praca Bielsko-Biała po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.